Ota yhteyttä

 

TILAUSPALVELU AMMATTILAISILLE

0800 122 211 (arkisin klo 10-16)
cutrintilaukset@cutrin.com

 

KOULUTUS

0800 92 221

 

KULUTTAJAPALVELU

0800 92 220 (klo 9-11, ilmaisnumero)
kuluttajapalvelu@cutrin.com

 

MEDIALLE

Saara Ritvos, PR and Communications Manager
saara.ritvos@lumene.com 040 750 0301

Nina Simojoki, CMO
nina.simojoki@cutrin.com 040 770 2366

Mediapankki: http://cutrin.emmi.fi

SEURAA CUTRINIA

Instagram: @Cutrinfinland
Facebook: Cutrin Suomi, Cutrin Aurora

 

Edustajat

Jan Hagelberg

Myyntipäällikkö
jan.hagelberg@cutrin.com
040 766 2101

Hannu Saarinen

Pääkaupunkiseutu, Länsi-Uusimaa
hannu.saarinen@cutrin.com
050 591 1441

Janne Kauhanen

Keski-Suomi
janne.kauhanen@cutrin.com
050 325 1816

Suvi Ritakorpi

Pirkanmaa, Kanta-Häme
suvi.ritakorpi@cutrin.com
050 591 2167

Airi Heikkilä

Turku, Lounaisrannikko
airi.heikkila@cutrin.com
050 329 6749

Pekka Koponen

Itä-Suomi
pekka.koponen@cutrin.com
0400 502 454

Pekka Peltoniemi

Kokkola, Kainuu, Pohjois-Suomi
pekka.peltoniemi@cutrin.com
040 527 3775

Mirja Tuisku

Etelä-Pohjanmaa
mirja.tuisku@cutrin.com
050 468 5326

PALAUTELOMAKE

POHJOISMAISTA HIUSOSAAMISTA SINULLE JA ASIAKKAALLESI

CUTRIN on avain menestyksekkääseen liiketoimintaan. Tervetuloa mukaan pohjoismaista hiusosaamista, asiakaspalvelun läheisyyttä ja vastuullisuutta arvostavien CUTRIN-ystävien yhteisöön. Olemme täällä sinua ja asiakkaitasi varten.

TERVETULOA KUMPPANIKSEMME

 

Tervetuloa meille

TOIMISTO JA STUDIO

Cutrin Oy
Lasikuja 2
02780 Espoo

020 487 7005 (vaihde)

 

TEHTAANMYYMÄLÄ

Lasihytti 1 (alapiha)
02780 Espoo

050 591 1469

Aukioloajat: ma-pe 11-18, la 10-16
Suljettu sunnuntaisin ja pyhäpäivinä

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskutusosoite: 003724437098

Operaattori: OpusCapita
Operaattorin tunnus: 003710948874

Aineistomuoto: PDF/TIFF

Paperilaskut:
CUTRIN Oy, PL 4405
00021 Laskutus